Film to wyjątkowy i skuteczny sposób promocji

Nawet gdy śpisz film działa jako najskuteczniejsze narzędzie reklamy. Stworzymy dla ciebie wideo promocyjne, które zainteresuje widzów i skłoni do działania. Wykorzystaj potężne narzędzie jakim jest film do promocji firmy, produktu, usługi lub miejsca. Tworzymy filmy reklamowe i promocyjne, które sprzedają.

 

Rejestrujemy obraz w jakości 4k (3840 × 2160) 30 klatek na sekundę FullHD (1920 x 1080) 120 klatek na sekundę. Wykonujemy ujęcia z ziemi oraz lotnicze przy użyciu dronów.

Zobacz kilka naszych realizacji

Wszystkie realizacje możesz oglądnąć w serwisie YouTube

Fotografia

Idealnie ostre zdjęcia dużej rozdzielczości 24,3 MPx (JPG i RAW), którymi bez wątpienia uatrakcyjnisz swoją ofertę, ozdobisz ścianę w salonie lub gabinecie. Wykorzystaj zdjęcia na swojej stronie internetowej, w druku – od ulotek przez prasę, plakaty i obrazy po druk wielkoformatowy.

Panoramy 360°

 

 

W naszej ofercie znajdą państwo także panoramy 360° z ziemi oraz powietrza, idealne do prezentacji krajobrazu,  pokoi hotelowych, wnętrza restauracji, sklepu, samochodu, domu lub mieszkania.

Zobacz kilka naszych realizacji

Wszystkie realizacje na Flickr

Projekty graficzne

Wykonamy dla Ciebie różne projekty graficzne, wedle Twojej koncepcji, dobrego smaku i najnowszych trendów. Projektujemy takie materiały jak : broszury informacyjne, katalogi firmowe, foldery reklamowe, ulotki reklamowe, wizytówki, zaproszenia, bony, teczki ofertowe, plakaty, banery wielkoformatowe, wizualizacje 2D, 3D

Zobacz kilka naszych realizacji

Wszystkie realizacje na Behance